صنعت ما: اکثر کارفرمایان در آگهی‌های استخدام صحبتی در مورد میزان حقوقی که می‌خواهند به کارمند بپردازند، به میان نمی‌آورند، اما وب‌ سایت Glassdoorr، این مسئله را برای کارجویان در آمریکا راحت کرده است.
وزیر صنعت، معدن و تجارت جزئیات 11 طرح صنعتی که قرار است با حضور رئیس جمهور در استان البرز به بهره‌برداری برسد را اعلام کرد.
صنعت ما:می‌خواهید پولدار شوید؟ با ما همراه شوید تا ۲۰ پردرآمدترین شغل های دنیا از نظر لینکدین را بشناسید.
صنعت ما:بسیاری از ایرانیان که در خارج از کشور زندگی می کنند در كسب و كار خود موفق هستند و توانسته اند به ثروت و شهرت زیادی هم دست یابند در این نوشتار..
داستان زندگی "این مرد" ماجرای زندگی کارتن‌خوابی است که "مولتی‌میلیاردر" شد! ماجرای زندگی پر افت و خیز خلیل خواندنی است.
صنعت ما:هولمز با ارزشی حدود ۴.۷ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۵ و با در دست داشتن رتبه‌ی صد و دهم فهرست ۴۰۰ نفری فوربز از ثروتمندترین‌های امریکا، رتبه‌ی نخست ثروتمندترین زن خودساخته‌ی این کشور را به خود اختصاص داده است.
صنعت ما:«کِیلن آچِر» روزی هشت ساعت کار می‌کند؛ آن‌هم تنها سه روز در هفته. اما کسب و کار وی در ماه فوریه سال جاری میلادی بهترین عملکرد را از خود به‌جا گذاشت و بیشتر از 23 هزار دلار درآمد داشت.
صنعت ما:کاترین کت نیووایلر دختر یازده ساله‌ای که برای نشست سالانه مایکروسافت یک سفر طولانی از کلرادو به مقصد مایکروسافت را پشت سر گذاشته بود، موفق شد با مدیران ارشد مایکروسافت دیدار کند.
صنعت ما: آگهی شرکت هواپیمایی ملی هما در آلمان زمانیکه نه امارت و نه قطر هواپیمایی داشتند و نه کره جنوبی ماشین تولید میکرد.
صنعت ما: به نظر می رسد وزیر صنعت قصد دارد از تجربیات مردان کارکشته صنعت کشور در پیشبرد اهداف وزارت صنعت استفاده کند و بر همین اساس با صدور احکامی جداگانه5 تن از پیشگامان و اسطوره های صنعتی ایران به عنوان مشاوران خود در توسعه صادرات غیر نفتی منصوب نمود.
صفحه  از ۳۴