صنعت ما:با ابلاغ «دستورالعمل های سنجش بهره وری» به ۶ دستگاه و سازمان دیگر، در مجموع تاکنون دستورالعمل های سنجش بهره وری به ۲۳ دستگاه ابلاغ شده است.
صنعت ما:محسن عدالت معاون منابع انسانی دادگستری استان مرکزی گفت: انجام فرآیند تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان اداری و برگزاری دوره های آموزش ضمن خدمت برای قضات، کارکنان اداری، کارکنان شوراهای حل اختلاف، ضابطین و مشاغل پیرامونی از مهمترین اقدامات صورت گرفته در سال گذشته است.
نرخ دیه سال 96 در ماه های حرام به روایت آمار و ارقام چقدر است؟
پس از اینکه شورای عالی کار در آخرین جلسه میزان حداقل دستمزد کارگران را تعیین کرد سازمان تأمین اجتماعی هم طبق قانون با تبعیت از این مصوبه شورای عالی کار،حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران این سازمان را در سال جدید ۹۳۰هزار تومان تعیین کرد.
غلامرضا مصباحی مقدم با اشاره به مصوبه مجلس برای سقف حقوق مدیران گفت: مجمع این مصوبه را رد و نظر شورای نگهبان را تایید کرد و ...
صنعت ما: بر اساس مصوبه هیئت دولت، سقف حق شغل کارمندان دولت 50 درصد افزایش یافت.
صنعت ما: با استقرار نظام جدید پرداخت حقوق فرهنگیان در سال 96 به طور میانگین 500 تا 700 هزار تومان به حقوق فرهنگیان اضافه خواهد شد.
صنعت ما: رئیس کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه از کاهش سقف حقوق مدیران دولتی از 24 میلیون به 12 میلیون و 600 هزار تومان طبق مصوبه جدید مجلس خبر داد.
غلامرضا تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت که مصوبه روز چهارشنبه مجلس مبنی‌بر تعیین سقف حقوق برای مدیران مربوط به مجموع پرداختی ماهیانه به این افراد بوده است.
مطابق ماده واحده قانون بازنشستگی پیش از موعد کارکنان دولت- مصوب ۱۳۸۶- به دولت اجازه داده شده است از تاریخ تصویب این قانون ظرف مدت سه سال کارکنان رسمی، پیمانی و قراردادی وزارتخانه‌ها و مؤسسات دولتی را که حداقل...
صفحه  از ۱۴۱