درباره ما
صنعت ما بدنبال چیست؟

داستان پورتال جامع اخبار و تحولات صنعت و كسب و كار
 Professional Portal for Business and Industry

پورتال صنعت و کسب کار، با هدف رونق فضاي صنعت و كسب و كار ایرانیان شکل گرفته است.

آرمانمان نياز جهان به دستكم ١٠ كالا،محصول يا خدمت ايراني برآمده از ذهن و ايده خلاق ايرانيان از طریق این پورتال صنعت در ١٠سال آينده است. آرزو داريم "صنعت ما"شرایطی را مهیا کند تا برند ایرانی دستکم در ١٠ حوزه صنعت يا كسب و كار از بهترين‌هاي دنيا شود و جهان، این برند را بر روی کالا یا خدمات شماره یک خود بشناسد.

از این رو، ماموريت ما رساندن ايده‌هاي جديد كسب و كار و صنعت به بازار ايران و سپس کمک به جهانی شدن آنهاست. فضايي را مهيا كرده‌ايم تا ضمن ارايه سریع مهمترین و بروزترین اخبار و تحولات گستره وسیع صنعت و كسب و كار ایران و جهان از تجارت الکترونیک و فناوری اطلاعات گرفته تا نفت و معدن و کسب و کارهای خانگی، به معرفی ایده‌ها، شرکتها و یا محصولات جدید ایرانی بپردازیم.

پس صنعت ما فقط یک پورتال خبری نیست بلکه یک شبکه اجتماعی کسب و کار است تا ایرانیان خصوصا جوانان و نوجوانان، ایده‌های کسب و کارشان را به هر شکل ممکن اعم از خبر، عکس، صدا یا تصویر به اشتراک گذاشته تا هم از نظرات مخاطبان و امکان اجرایی شدن ایده‌هایشان مطلع شوند و هم سرمایه‌گذاران علاقمند به توسعه، ایده‌های جذاب خود را شناخته و حمایت کنند. 

همچنین امکان به‌اشتراک‌گذاری کالا، خدمات یا محصول از جانب شرکتهای خصوصی در هر صنعت و کسب و کاری از طریق امکانات چندرسانه‌ای(صوت، تصویر و عکس) نیز مهیاست.

پس؛ اخبار شركت یا محصول جدیدتان و همچنین سرخط ایده‌تان را در چند سطر كوتاه به همراه عكس و فايل صوتي یا تصويري كم حجم(حدود ٣مگابایت) براي صنعت ما ارسال كنيد تا در فضای باز اطلاعات، معرفی شوید. دیگر آنکه اگر بدنبال جايي براي طرح چالش يا نيازمنديهاي خود در حوزه هاي كسب و كار ميگرديد (نظیر ارسال آگهی استخدامی شرکت و فرصت های شغلی یا پایگاه رزومه برای متقاضیان کار)، صنعت ما در اينباره هم برنامه دارد.

لازم به ذكر است مجوز پورتال صنعت ما در تاريخ 23/6/94 با شماره ثبت 75658 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي دريافت شده است.


راه های ارتباطی با صنعت ما:
صفحه تماس با ما
sanatema94@gmail.com
info@sanatema.ir
ارتباط در تلگرام:
sanatema@
admin:@sanatiha