دانشمندان دانشگاه صنعتی شریف موفق به تولید نخستین نوشابه لبنی با پایه شیر شدند. این نوشابه لبنی بر خلاف سایر نوشابه ها باعث تقویت ...
صنعت ما: محققان کشور موفق به ساخت کیت عسل شدند تا مصرف کنندگان بتوانند عسل طبیعی از صنعتی را با کمترین هزینه تشخیص دهند.
در حالی‌که طی ماه‌های گذشته قیمت برنج خارجی افزایش یافت و به بیش از کیلویی ۶۰۰۰ تومان نیز رسید ...
صنعت ما: بزرگ‌ترین کلکسیون‌ چاقوی دنیا را دارم. سال‌ها تلاش کرده‌ام تا ۲۱۰ چاقوی منحصر به فرد را جمع کنم. تصمیم دارم ۱۸۰ عدد از این چاقوها را برای کمک به بیماران سرطانی بفروشم. ...
صنعت ما: شکلات و بیسکویت ایران گفت: درآمد ارزی این صنعت از 40 میلیون دلار در سال 1381، امسال به 500 میلیون دلار رسیده است.
بررسی‌ها نشان می‌دهد که قیمت لیموترش و آبلیمو در میوه‌ فروشی‌ها و مغازه‌های سطح شهر با وجود عرضه کافی، با روند افزایشی همراه شده است.
اسامی برخی واحدهای تولید مواد غذایی غیر مجاز از سوی سازمان غذا و دارو اعلام شد.
مدیریت بازاریابی:
جمعیت ۳۶میلیون نفری کانادا روزانه بالغ‌بر ۸۰۰هزار کیلوگرم ماست مصرف می‌کنند. در طول ۴۰ سال اخیر در کانادا مصرف سرانه ماست..
شعبه رستوران معروف "مک دونالد" در ژاپن در آگهی تازه خود از عرضه جعبه ناگت مرغی خبر داده که در آن جایزه یک قطعه طلا به ارزش هزار پوند قرار دارد.
روابط عمومی سازمان غذا و دارو، اسامی برخی نمک‌های واحدهای تولیدی مواد غذایی را که به دلیل جعل یا فاقد اسناد بهداشتی اداره کل فرآورده‌های غذایی سازمان غذا و دارو بودند را اعلام و آنها را غیرمجاز عنوان کرد
صفحه  از ۴