كشور ما گنجينه معادن سنگ هاي با ارزش است، هنر گوهرتراشي هم در عالي ترين صورت نزد مردم ماست.
صنعت ما:ایمیدرو طی سه ماهه نخست سال 94، 10 اقدام مهم را برای توسعه بخش معدن و صنایع معدنی انجام داد.
رئیس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران گفت: برنامه‌های اکتشاف معادن ایمیدرو که در سطح ۲۵۰ هزار کیلومتر مربع شروع شده است، در سال ۹۵ با سرعت بیشتری ادامه می‌یابد.
راجر آنلی (Roger Agnelli) بانکدار برزیلی که شرکت واله برزیل را به یکی از بزرگترین شرکت های معدنی دنیا تبدیل کرد، در سن 56 سالگی در اثر یک سانحه هوایی جان باخت.
فریال مستوفی، بانوی کارآفرین به عنوان اولین معدن‌دار ایرانی که مسئول ساماندهی حضور سرمایه‌گذاران خارجی در ایران شده، چهره برتر کارآفرینی سال ۹۴ بود.
دقایقی پیش ششمین دوره همایش فولاد و معدن با نگاهی به بازار با حضور بزرگان صنعت فولاد آغاز شد.
در نظر گرفتن محدودیت‌های مختلف بر سر راه بخش معدن موجب شد تا این بخش در سال‌های اخیر از قدرت رقابتی پایین‌تری نسبت به سایر کشورها برخوردار شود.
طلای جهانی به سوی بزرگترین افزایش ماهانه می‌روددنیای معدن - طلا در بازار جهانی پس از صعود در روزهای اخیر، در ابتدای معاملات روز جاری ثابت بود
صنعت ما:همزمان با سفر ریاست جمهوری اسلامی ایران، دکتر حسن روحانی به کشور فرانسه و در راستای گسترش مناسبات و مبادلات علمی - فنی دوران پساتحریم، صبح روز پنجشنبه در ..
صنعت ما:شرکت دانیلی در پایان سفر رئیس جمهوری اسلامی کشورمان به ایتالیا و دیدار با نخست وزیر و وزیران دولت آن کشور، با صدور بیانیه مطبوعاتی، جزئیات قرارداد سرمایه گذاری 5.7 میلیارد دلاری خود در ایران را اعلام کرد.