تجمع مدیران یا رانندگان آژانس های اتومبیل کرایه در مقابل مجلس شورای اسلامی با خواست ممنوعیت فعالیت اپ‌های مسافریابی ...
صنعت ما:در آب پیاز ماده‌ای به نام سولفور وجود دارد. به گفته‌ی سایت اورگودهلث، سولفور فولیکول‌های مو را تحریک می‌کند و سبب تقویت رشد مو و حتی بهبود گردش خون می‌شود.
محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به همراه معاونانش دیروز با اعضای اتاق بازرگانی سر میز صبحانه نشستند. صبحانه کاری وزیر با پارلمان خصوصی‌ها بحث‌های داغی به دنبال داشت. از انتقاد اتاقی‌ها به مجوزدارکردن کانال‌های تلگرامی گرفته تا شرح دستاوردهای برجام که البته گلایه‌های وزیر را از صداوسیما به دنبال داشت.
صنعت ما: اتومبیل فورد دو طرفه مدل تی؛ سال ۱۹۰۰ میلادی.
صنعت ما: خلاقیت و نوآوری لازمه و پیش درآمد توسعه و پیشرفت و تعالی یک سازمـان بوده و آگاهی از فنون و تکنیک‌های آن ضرورتی اجتناب ناپذیر برای مدیران و سایر کارکنان سازمان است.
فناوری در خدمت ثروتمند شدن
صنعت ما:همواره سعی کنید وقت خود را صرف مشکلاتی کنید که ذهن مهندسان را بیش از یک دهه است که به خود مشغول کرده است. در ادامه پنج مشکلی را برای شما تشریح خواهیم کرد که در انتظار یک راه‌حل کلیدی و جامع هستند.
گاردین منتشر کرد؛
صنعت ما: نشریه گاردین مناسب‌ترین کشورهای اروپایی را برای ادامه تحصیل از نظر هزینه آموزش و زندگی مورد بررسی قرار داده است.
صنعت ما: نشریه فارن پالیسی در فهرستی که امسال از یک‌صد متفکر جهانی منتشر کرده، نام دو ایرانی‌تبار را هم قرار داده است: آرش درم‌بخش، عضو شورای شهر کوربوآ در فرانسه و موره‌شین الهیاری، هنرمند و کنش‌گر مدنی.
صنعت ما: محمد ابوالحسنی تهیه کننده دیرین دیرین در مطلب کوتاهی از روال انحصارگرایی آپارات به شدت انتقاد کرده و چنین نوشت:
صفحه  از ۱۴