کد خبر: 8057
تاریخ انتشار: 22 اسفند 1395 - 11:29
تعداد بازدید: 7667
اطمینان داریم که نسل های آینده از یاد نخواهند برد که شما نسل پنجم کارکنان صنعت سربلند نفت، چگونه کمبود ها و کاستی های ریز و درشت را به سر پنجه تدبیر مرتفع ساخته و ...
به گزارش صنعت ما به نقل از شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، جشن بزرگ بازنشستگان شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با پیام بیژن عالی پور مدیرعامل این شرکت روز جمعه 20 اسفند ماه در سینمای شهرک نفت اهواز برگزار شد.
 
در این مراسم 380 تن از کارکنان شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب که در طول یک‌سال گذشته بازنشسته شدند به همراه خانواده های آنان حضور داشتند.
 
بیژن عالی پور در این پیام با اشاره به اینکه سالانه در جریان عادی بازنشستگی صدها تن از نخبگان و مدیران با تجربه نفت از بدنه صنعت جدا می شوند خواستار توجه بیشتر به برنامه جانشین پروری شد.
 
وی عمل به مولفه های اقتصاد مقاومتی در سال های اخیر بویژه در عبور از تحریم های نفتی را مهمترین ویژگی کار در مناطق نفت خیز جنوب برشمرد و تصریح کرد؛ آثار و برکات آن در قالب از سرگیری تولید حداکثری در کمترین زمان ممکن پس از برجام آشکار شد.
 
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با اشاره به اینکه در 108سال گذشته کارکنان صنعت نفت، نسل از پی نسل، چرخ های این صنعت عظیم را به گردش درآورده اظهار داشت: این نسل یعنی نسل پنجم کارکنان صنعت نفت که امروز شاهد بازنشستگی جمع کثیری از آنان هستیم، در عبور از بحران ها و کمک به تعالی و ترقی کشور، تجربه ای شگرف و اهتمامی در خور ستایش داشته اند.
 
این مقام مسئول افزود: اطمینان داریم که نسل های آینده از یاد نخواهند برد که شما نسل پنجم کارکنان صنعت سربلند نفت، چگونه کمبود ها  و کاستی های ریز و درشت را به سر پنجه تدبیر مرتفع ساخته و در جریان از سرگیری تولید پس از برجام ، ره یکساله را یک ماهه طی نمودید و به نقش تاریخی خویش در بازپس گیری سهم از دست رفته کشور در اوپک عمل نمودید.
 
تاکید کرد افزود: اطمینان داریم که نسل های آینده از یاد نخواهند برد که شما نسل پنجم کارکنان صنعت سربلند نفت، چگونه کمبود ها  و کاستی های ریز و درشت را به سر پنجه تدبیر مرتفع ساخته و در جریان از سرگیری تولید پس از برجام ، ره یکساله را یک ماهه طی نمودید و به نقش تاریخی خویش در بازپس گیری سهم از دست رفته کشور در اوپک عمل کردید.
منبع: انرژي نيوز
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: