کد خبر: 7962
تاریخ انتشار: 13 بهمن 1395 - 16:14
تعداد بازدید: 1865
صنعت ما: به موجب آیین‌نامه مذکور، فوق‌العاده نوبت کاری به متصدیان مشاغلی پرداخت می‌گردد که در نوبت‌های غیرمتعارف ساعات اداری به صورت تمام وقت و مستمر ملزم به انجام وظیفه می باشند.
به گزارش صنعت ما هیات وزیران در جلسه روز چهارشنبه خود به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری ،آیین‌نامه فوق‌العاده نوبت کاری و هزینه جابه‌جایی محل خدمت کارکنان مصوب کرد.
هیأت وزیران به پیشنهاد سازمان اداری استخدامی کشور، آیین‌نامه فوق‌العاده نوبت کاری و هزینه جابه‌جایی محل خدمت کارکنان را به تصویب رساند.

    به موجب آیین‌نامه مذکور، فوق‌العاده نوبت کاری به متصدیان مشاغلی پرداخت می‌گردد که در نوبت‌های غیرمتعارف ساعات اداری به صورت تمام وقت و مستمر ملزم به انجام وظیفه می باشند.

همچنین هزینه جابجایی محل خدمت در داخل کشور به کارمندان رسمی و پیمانی تعلق خواهد گرفت که به موجب حکم رسمی محل جغرافیایی خدمت آنان به تشخیص دستگاه اجرایی از یک شهرستان به شهرستان دیگر به صورت قطعی(انتقال دائم) تغییر یابد.

درخواست اولویت از مجلس برای ایجاد اشتغال در روستاها

هیأت وزیران در ادامه، از مجلس شورای اسلامی خواست تا کار بررسی لایحه «اعطای تسهیلات از محل منابع صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال در روستاها با اولویت مناطق کمتر توسعه یافته، عشایری و مرزی» را در اولویت قرار دهد.

با اختصاص مبلغ ۴ هزار و ۹۰۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار برای رفع تنش آب شرب در شهرهای در معرض تنش آبی در استان های فارس ، بوشهر، هرمزگان و کرمان موافقت کرد.

دولت همچنین مقرر کرد صندوق بیمه محصولات کشاورزی با فوریت نسبت به بررسی و پرداخت خسارت‌های تولیدکنندگان کشاورزی و دامداری استان اقدام کند.

گزارش سازمان برنامه و بودجه از آخرین وضعیت واگذاری ۲۵۰۰ پروژه عمرانی

در ادامه، سازمان برنامه و بودجه کشور گزارشی از آخرین اقدامات و نتایج واگذاری طرح‌های تملک دارایی‌های سرمایه‌ای نیمه تمام، به هیأت وزیران ارایه داد.

بر اساس این گزارش، تاکنون ۲۵۲۹ پروژه ملی و استانی با ارزش و تعهد سرمایه‌گذاری ۱۹۲ هزار میلیارد ریال اعتبار شامل طرح‌های نیمه تمام، جدید و بهره‌برداری از طرح‌های اتمام یافته واگذار شده است.

این گزارش همچنین به عملکرد دستگاه‌های اجرایی ملی و استانی درخصوص واگذاری طرح‌های یاد شده و شناسایی عوامل بازدارنده و پیش برنده این طرح‌ها پرداخته است.دولت.نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: