کد خبر: 7909
تاریخ انتشار: 04 بهمن 1395 - 20:02
تعداد بازدید: 3916
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 96 جزئیاتی از معافیت مشمولان خدمت سربازی در سال آینده را تشریح کرد.
به گزارش صنعت ما محمدمهدی مفتح سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 96 در نشست خبری که در جمع خبرنگاران درباره جزئیات معافیت‌های سربازی سال 96 گفت: بر این اساس همچون دو سه سال قبل، این مسئله تکرار شد، به نحوی که مشمولینی که 8 سال غیبت دارند، کسانی که زیر دیپلم هستند، در صورت پرداخت 10 میلیون تومان معاف می‌شوند، افراد دیپلم 15 میلیون تومان، فوق دیپلم‌ها 20 میلیون تومان، لیسانس‌ها 25 میلیون تومان،‌ فوق لیسانس‌ها 30 میلیون تومان،‌افراد دارای دکترای پزشکی 35 میلیون تومان و دکترای غیر پزشکی 40 میلیون تومان و پزشکان متخصص و بالاتر 50 میلیون تومان پرداخت جریمه از سربازی معاف خواهند شد.

وی تأکید کرد: مشمولان غایب که هشت سال غیبت دارند می‌توانند در صورت پرداخت جریمه‌ها به مبلغ مذکور از سربازی برگه معافیت بگیرند. کسانی که بیش از این هشت سال غیبت دارند به ازای هر سال اضافه تر 10 درصد به این قیمت‌ها اضافه می‌شود. کسانی هم که ازدواج کرده‌اند 5 درصد تخفیف دارند و به ازای هر فرزند هم مجدد 5 درصد تخفیف هزینه می‌خورند.

سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال 96، تصریح کرد: مشمولانی که به صورت اقساطی و یا نقدی اقدام به معافیت کرده‌اند از همان روزی که اقدام کرده‌اند می‌توانند برای گرفتن گواهینامه رانندگی اقدام کنند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: