کد خبر: 7844
تاریخ انتشار: 27 دی 1395 - 19:20
تعداد بازدید: 4289
تصویربرداری سریال«پیسکل» درحالی ادامه دارد که به تازگی یکی از صحنه‌های سخت آن ضبط شد.
این سکانس مربوط به بازی سحر قریشی است که باید از ارتفاعی بلند در جاده چالوس به پایین می پرید. به دلیل حساسیت ساعت‌ها گروه مشغول فراهم کردن مقدمات بودند.

در این سکانس نرگس محمدی در کنار سحر قریشی بازی داشت و به گفته کارگردان یکی از صحنه های مهیج «پیکسل» بشمار می رود. قریشی خودش می گوید:« واقعا از تجربه جدید راضی هستم و اميدوارم اين كار ديده شود و اين جنس توليد بازهم تكرار شود. ضمن آن که كار با آقاي لطيفي خيلي جذاب و دلپذير است.چون آنقدر خوش انرژي است كه ما در طول روز گذر زمان را اصلا احساس نمي كنيم. البته من قرار بود در «ساخت ايران» با ايشان همكاري كنم كه قسمت نشد.» او فیلمنامه «پیکسل» را دیگر نقطه قوت سریال می داند و ادامه می دهد:«در روزهای اول نمی دانستم حرف فیلمنامه چیست؛ راستش خیلی پیچیده بود اما به حامد عنقا اعتماد كردم، چون بسيار قلم زيبايي دارد. از طرفي يك اتفاق جديد با «پیکسل»در حال شكل گيري است و براي من بسيار جذاب بود كه در كاري حضور داشته باشم كه ممكن است كمتر براي هر بازيگري پيش بيايد. به همين دليل به عنوان بازيگر، اولين كسي بودم كه با اين پروژه قرارداد بستم.»

 بانجی‌جامپینگ سحر قریشی از روی یک پل+عکس
 
«پیکسل» نخستین سریال تعاملی به حساب می آید که طراحی ، نویسندگی و تهیه کنندگی آن بر عهده حامد عنقا است. او ساختار روایی سریال را با شیوه ای متفاوت پایه ریزی کرده است تا مخاطب خودش بتواند در سرنوشت قهرمان داستان مشارکت داشته باشد. این سریال قرار است در فضايي خارج از شبكه نمايش خانگي توزيع شود.

بانجی‌جامپینگ سحر قریشی از روی یک پل+عکس 
 
مهراوه شریفی‌نیا، حمید گودرزی، كامبيز ديرباز، پوريا پورسرخ، برزو ارجمند، ليلا اوتادي، سحر قريشي ،جواد یحیوی،نرگس محمدی، یاسمن معاوی ، وحید شمسایی، امید حاجیلی و محمد حسین لطیفی بازیگران اصلی «پیکسل» هستند.

«پیکسل» در ژانر معمایی ساخته می شود و داستان آن حول و حوش يك اتفاق هولناك شكل مي گيرد، اتفاقي كه موجب مي شود زندگی یک خواننده معروف و پر طرفدار با سرنوشت دو سوپر استار سینما گره بخورد. اما چه کسی این اتفاق را رقم زده و آن را جلو مي برد؟
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: