کد خبر: 7768
تاریخ انتشار: 22 دی 1395 - 19:17
تعداد بازدید: 1346
تعداد نظرات: 1 نظر
صنعت ما: زنگنه وزیر نفت، دارای کرسی تدریس در یک دانشگاه غیر نفتی و همچنین عضو هیئت علمی این دانشگاه در رتبه مربی بوده اما قرار است زین پس فعالیتهای علمی اش بیشتر به حوزه های تخصصی نفتی معطوف شود.
به گزارش صنعت ما زنگنه وزیر نفت، دارای کرسی تدریس در دانشگاه خواجه نصیر طوسی و همچنین عضو هیئت علمی این دانشگاه در رتبه مربی بوده اما قرار است زین پس حوزه های تدریسش بیشتر نفتی شود.
رئیس دانشگاه تهران گفت: موضوع انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران در هیئت امنا این دانشگاه به تصویب رسید و زنگنه به عنوان عضو هیئت علمی وابسته انستیتو نفت دانشگاه تهران فعالیت می‌کند.

به گزارش صنعت ما محمود نیلی احمدآبادی، رئیس دانشگاه تهران گفت: مصوبه هیئت امنا دانشگاه تهران درخصوص انتقال بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت به این دانشگاه، در قالب نامه ای به دانشگاه صنعتی خواجه نصیر نیز ارسال شد.

وی افزود: زنگنه عضو هیئت علمی دانشگاه خواجه نصیر است که به عنوان عضو هیات علمی وابسته انستیتو نفت دانشگاه تهران نیز فعالیت می کند و باتوجه به اینکه انستیتو نفت دانشگاه تهران درخواست استفاده از توانایی وی را داشته است موضوع انتقال وی به عنوان عضو هیئت علمی این دانشگاه مطرح و بررسی شد.

 رئیس دانشگاه تهران یادآور شد: موضوع انتقال وزیر نفت به دانشگاه تهران در هیئت امنای دانشگاه تهران تصویب شد.

 گفتنی است، بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت که با مرتبه مربی در گذشته به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه خواجه نصیر مشغول به تدریس بوده است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر کاربران
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 3
انتشار یافته: 1
کارمند وزارت نفت
Iran, Islamic Republic of
15:42 - 1395/10/27
0
0
چقدر خوبه میشنوی رفتن زنگنه.