کد خبر: 7710
تاریخ انتشار: 16 دی 1395 - 16:13
تعداد بازدید: 2547
تعداد نظرات: 5 نظر
(درخواستمان را پس میگیریم) این جمله ایست که پس از یک اتفاق مهم در مجلس و طی یک هفته گذشته در بخشهای اداری شرکتهای زیر مجموعه نفت درحال شنیده شدن است.
(درخواستمان را پس میگیریم) این جمله ایست که پس از یک اتفاق مهم در مجلس و طی یک هفته گذشته در بخشهای اداری شرکتهای زیر مجموعه نفت درحال شنیده شدن است.

جمله ای که پس از تلاشهای زنگنه در مجلس و حذف بند سقف بازنشستگی در برنامه ششم، از سوی کارمندان رسمی شرکت ملی نفت که پیشتر درخواست بازنشستگی پیش از موعد داده بودند، درحال مطرح شدن است. (مشروح خبر در اینجا)

پیشتر در صنعت ما آمده بود که نگرانی از تعیین سقف بازنشستگی باعث ارائه 5000 درخواست بازنشستگی پیش از موعد در نفت شده بود (اینجا)
با اینحال پس از حذف این بند مهم، بخشی از این کارمندان خواستار پس گرفتن درخواست و تداوم شغل خود شدند.

در این باره یکی از کارمندان در شرف بازنشستگی به صنعت ما نوشت:

"هنگام تصویب ماده سی و چهار برنامه ششم، یکی از دلایل آقای مهندس زنگنه و نمایندگان مجلس این بود که تصویب این ماده باعث خروج نیروهای با تجربه شده و صنعت نفت صدمه می خورد که خوشبختانه این ماده رای نیاورد.

بسیاری از کارکنان که سالهای آخر خدمتی خود را می گذرانند هنگامی که این ماده در کمسیون تصویب شد درخواست بازنشستگی پیش از موعد دادند و تقاضایشهایش مورد تصویب قرار گرفت اکنون که با لغو این ماده می خواهند درخواست قبلی خود را پس بگیرند، صنعت مخالفت کرده و می گوید تنها با موافقت وزیر این افراد می توانند در صنعت نفت باقی بمانند. "

نظر شما چیست؟ آیا با بازگشت کارمندانی که درخواست بازنشستگی پیش از موعد خود را ارائه کرده اند موافقید؟
ضمن شرکت در نظرسنجی سایت صنعت ما(اینجا)، نظر خود را ذیل همین خبر ثبت کنید تا پس از تایید، انتشار یابد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر کاربران
غیر قابل انتشار: 1
در انتظار بررسی: 2
انتشار یافته: 5
رضا
Iran, Islamic Republic of
17:21 - 1395/10/16
1
10
باید همه شون بازنشسته بشن تا جا واسه جوانها باز شود.
محسن
Iran, Islamic Republic of
23:05 - 1395/10/16
1
7
سلام
ضمن احترام به این عزیزان، به نظرم این اقدام یک امتحان برای این افراد بود
این کارمندان تنها به خاطر اینکه پول پاداش بازنشستگی شان کمتر نشود، حاضر شدند زودتر از نفت بروند حالا چطور میخواهند بگویند میخاههمی بیشتر خدمت کنیم؟!!!!
موسوي
Iran, Islamic Republic of
23:31 - 1395/10/16
3
3
باسلام
بنظر من بايد تمامي اين كارمندان درخواست بازنشستگيشون پس داده بشه چون اگر اين كارمندا دوخواست بازنشستگي زودتر از موعد نميدادن وزارت تكون نميخورد و قانون تصويب ميشد قانوني ك از بدو تاسيس شركت نفت درحال اجرا بوده و هيچكس هم مشكلي باهاش نداشته ...
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
08:23 - 1395/10/17
1
6
شرکتی های که در حال باز نشستگی هستن ادمای هستن که شرکت نفت را به اینجا رساندنکه همه انها با سن ۶۰ سالگی از فرد خستگی کار در کوتاه ترین زما بعد باز نشستکی به رحمت خدا میرن حالا بگذریم از انهای که حتی بازنشستگی رو ندیدن .شرکت نفت مشکل مدیریتی داره اگر بخواد اینجور پیش بره باید درشو گل گرفت برای جوانان پیمانی که انگیزه ای برای کار بهتر نگذاشتن حالا میخوان به همین جوانها نشان بدن که موازب باشین زمان بازنشستگی هم چه بلای سرتون میارن.
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
09:19 - 1395/11/01
0
0
با سلام ما که تو صنعتیم و اون چیزی که تا حالا دیدیم بعد صد سال صنعت نفت تجهیزات جدید رو پیمانکارا میسازن ،تجهیزات قدیمی هم واسه قبل انقلابه. نمیدونم سن این همکارای عزیزی که الان میخوان باز نشسته بشن به کدوم یکی از این دوره ها میخوره که دارن سنگ صنعت به سینه میزنن ،ما که جز فرسودگی چیزی نمی بینیم.