کد خبر: 7677
تاریخ انتشار: 11 دی 1395 - 22:31
تعداد بازدید: 2610
تعداد نظرات: 2 نظر
صنعت ما: مشاور وزیر نفت از بهبود حقوق و مزایای کارکنان قراردادی نفت در آینده نزدیک خبر داد و گفت: البته این اقدام هرگز به معنای تبدیل وضعیت و استخدام نیروهای قراردادی نیست بلکه...
مشاور اجتماعی و منابع انسانی وزیر نفت گفت: موضوع حقوق و مزایای کارکنان قراردادی صنعت نفت به‎زودی بهبود می‎یابد.

به گزارش صنعت ما از وزارت نفت، محسن دلاویز شایعات درباره تعدیل و کوچک کردن سازمان بهداشت درمان صنعت نفت را کذب خواند و گفت: موضوع کوچک سازی یا تعدیل این سازمان صحت ندارد و هدف وزیر نفت و رئیس هیئت رئیسه صندوق بازنشستگی، پس انداز و رفاه کارکنان صنعت نفت ایجاد شفافیت مالی برای بهبود خدمات ارائه شده به همکاران است.

وی افزود: مدیران صنعت نفت در صدد ایجاد حق انتخاب برای همکاران در بخش درمان هستند.

مشاور اجتماعی و منابع انسانی وزیر نفت گفت: به هر حال برخی همکاران تمایل دارند بتوانند با سیاست‎های حمایتی، از خدمات درمانی با کیفیت بالاتر خارج از خدمات بهداشت و درمان صنعت نفت استفاده کنند که این حق مسلم آنان است و امیدواریم این هدف محقق شود.

دلاویز تاکید کرد: شفافیت مالی، ایجاد حق انتخاب برای همکاران در درمان و بهبود کیفیت خدمات بهداشت و درمان، از سیاست‎های وزارت نفت به شمار می‎آید.

حقوق و مزایای کارکنان قراردادی صنعت نفت بهبود می‎یابد

دلاویز در باره ساماندهی نیروهای قراردادی صنعت نفت گفت: با عنایت ویژه و حسن نظر وزیر نفت کمیته‎ای برای بررسی و ساماندهی نیروهای قراردادی تشکیل شده است و امیدواریم به‎زودی شرایط حقوق و مزایای این قشر از همکاران بهبود یابد.

وی افزود: البته این اقدام هرگز به معنای تبدیل وضعیت و استخدام نیروهای قراردادی نیست بلکه به دلیل وضع نامطلوب میزان دریافتی همکاران قراردادی با نظر مساعد وزیر نفت به منظور بهبود وضع معیشت کارکنان قراردادی اقدام می‌شود و در این زمینه نگاه ویژه به نیروهای پیمانکاری خواهد بود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظر کاربران
غیر قابل انتشار: 0
در انتظار بررسی: 2
انتشار یافته: 2
حسن
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1395/10/14
0
2
بسیار جالب است مشکل مربوط به سقف بازنشستگی نیروهای رسمی که باید در مجلس تعیین تکلیف میشد با پیگیریهای اقای وزیر در مدت کوتاهی حل شد اما مشکل حقوق نیروهای قرارداد مدت موقت که باید در خود وزارت نفت حل شود پنج سال است که هنوز به جای نرسیده است.بسیار به جا گفتید که وعده داده اند یعنی همه سر کاریم
مدت موقت بلاتکلیف
Iran, Islamic Republic of
09:34 - 1395/10/27
0
0
چه خوب گفتی دوست عزیز دقیقا فردای همان روزی که جناب وزیرفرمودند وضع مدت موقتها قابل قبول نیست و در الویت قرار دارد و مشکل همکاران رسمی با مجلس است ، مشکل رسمی هایی که تقاضای بازنشستگی پیش از موعد کرده بودند حل شد وما همچنان شرمنده خانواده هامون موندیم. چهار سال است که فقط شب عید کارمند می شویم. موقع پاداش وسایر مزایا کارگر. روزی همه در محضر پروردگار بزرگ حاضر می شویم وباید پاسخگوی تمام کارهایمان باشیم. وچه آن روز نزدیک است.