کد خبر: 7629
تاریخ انتشار: 07 دی 1395 - 18:28
تعداد بازدید: 5751
صنعت ما:محمدرضا حسین‌زاده رئیس شورای هماهنگی مدیران‌عامل بانک‌های دولتی از ارائه تسهیلات به کارکنان بانک‌ها درچارچوب قانونی که به‌تازگی در این‌خصوص به شبکه بانکی ابلاغ شده با نرخ ۱۰ درصد خبر داد.
به گزارش صنعت ما محمدرضا حسین‌زاده رئیس شورای هماهنگی مدیران‌عامل بانک‌های دولتی از ارائه تسهیلات به کارکنان بانک‌ها درچارچوب قانونی که به‌تازگی در این‌خصوص به شبکه بانکی ابلاغ شده با نرخ ۱۰ درصد خبر داد.

پیش از این اعلام شده بود که طی بخشنامه‌ای که در رابطه با نحوه تسهیلات‌دهی به کارکنان و مدیران‌عامل بانک‌ها تنظیم و به شبکه بانکی ابلاغ می‌شود، سقف مجموعه تسهیلاتی که یک کارمند بانک می‌تواند در طول دوران خدمت خود دریافت کند ۲۵۰ میلیون تومان است.

محمدرضا حسین‌زاده افزود: براساس آخرین دستورالعملی که درخصوص تسهیلات کارکنان بانک‌ها داده شده، این تسهیلات با نرخ ۱۰ درصد در حال حاضر به کارکنان بانک‌ها پرداخت می‌شود.

وی تصریح کرد: نهاد ناظر درباره حقوق و مزایای کارکنان شبکه بانکی کشور، شورای حقوق و دستمزد مشخص کرده‌اند که در این شورا درخصوص میزان حقوق کارمندان بانک‌ها تصمیم‌گیری می‌شود.

یادآور می‌شود، پیش از این اعلام شده بود که طی بخشنامه‌ای که در رابطه با نحوه تسهیلات‌دهی به کارکنان و مدیران‌عامل بانک‌ها تنظیم و به شبکه بانکی ابلاغ می‌شود، سقف مجموعه تسهیلاتی که یک کارمند بانک می‌تواند در طول دوران خدمت خود دریافت کند ۲۵۰ میلیون تومان است.

همچنین اعلام شده بود در دستورالعملی که برای محدود کردن تسهیلات‌دهی به مدیران و کارکنان بانک‌ها تنظیم شده و اجرا خواهد شد، سقف تسهیلاتی که یک بانک می‌تواند به مدیران و کارکنان خود پرداخت کند در ابتدا ۲۵۲ میلیون تومان تعیین شده بود که در نهایت تصمیم‌گیری شد این رقم به ۲۵۰ میلیون تومان کاهش یابد.ایبنا.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: