کد خبر: 7596
تاریخ انتشار: 05 دی 1395 - 12:07
تعداد بازدید: 5811
معاون برنامه ریزی و سرمایه های انسانی بانک صادرات ایران منصوب شد
    ​مدیر عامل بانک صادرات ایران یکی از نیروهای کارآمد و مجرب در عرصه مدیریتی کشور را به عنوان معاون برنامه ریزی و سرمایه های انسانی این بانک منصوب کرد.

به گزارش صنعت ما  از روابط عمومی بانک صادرات ایران، زراعتی طی حکمی در اول دی ماه، "دکتر مهرداد مظفری" را به عنوان یکی از کلیدی ترین معاونت های این بانک بزرگ منصوب کرد .
در بخشی از این حکم خطاب به دکتر مظفری آمده است:با استعانت از ایزد منان و بهره مندی از تجربیات و دانش خود در راستای تحقق رویکرد اساسی رهنمودهای مقام معظم رهبری در حوزه " اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" و همچنین نیل به پیشبرد هر چه بهتر امور و اعتلای نام و اعتبار بانک صادرات ایران موفق و موید باشید.
مدیرعاملی صندوق توسعه صنایع دریایی، معاون برنامه ريزي استانداري البرز، معاون برنامه ريزي و توسعه سرمايه گذاري ايران خودرو،مدير توسعه تحقيقات كاربردي سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران و مدير برنامه ريزي و توسعه كسب و كار سازمان مديريت صنعتي شماری دیگر از مسئولیت ها در کارنامه مدیریتی معاون جدیدبرنامه ریزی و سرمایه های انسانی بانک صادرات ایران وجود دارد.
همچنین وی پیشتر به عنوان مشاور مدیر عامل در امور مجلس و روابط برون سازمانی بانک صادرات ایران عهده دار مسئولیت بوده است.
مدیر عامل بانک صادرات ایران همواره به اهمیت سرمایه های انسانی در پیشبرد اهداف سازمانی اشاره داشته است و با توجه به  برخورداری این بانک از نیروهای خلاق و توانمند،برنامه ریزی برای استفاده بهینه از این ظرفیت عظیم را مورد تاکید قرار داده و گزینش این مدیر جدید، حاکی از توجه به تحقق این مهم است.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: