کد خبر: 5985
تاریخ انتشار: 13 شهريور 1395 - 14:25
تعداد بازدید: 3323
بعد از ۱۴ سال: مدیر معروف شرکت بیمه خداحافظی کرد/ مدیر شرکت بورسی جانشین شد
به گزارش صنعت ما سعید حجاریان مدیرعامل معروف بازار سرمایه بعد از ۱۴ سال از بیمه ملت خداحافظی کرد تا مدیرعامل یک شرکت بورسی دیگر جانشین وی شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، درحالی طی هفته های گذشته زمزمه هایی از کناره گیری مسعود حجاریان از مدیرعامل بیمه ملت شنیده شده بود که این مدیر نام آشنای بازارسرمایه از خواهان کناره گیری از این سمت بعد از 14 سال حضور و موافقت هیات مدیره با استعفا بود.

به این ترتیب با تصمیم هیات مدیره بیمه ملت ، علیرضا ابراهیم پور (از طرف سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی) به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت 285 میلیارد تومانی شد. در این میان حجاریان همچنان عضو هیات مدیره باقی ماند.

ابراهیم پور پیش از و آبان سال گذشته به نمایندگی از گروه مالی ملت به عنوان مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت واسپاری ملت جانشین علی شیدایی شده بود.

ابراهیم پور همچنین دارای سوابق عضویت در هیئت مدیره و مدیرعاملی شرکت هایی چون بیمه ملت، لیزینگ آریا دانا، بهمن لیزینگ و انجمن و کانون شرکت های لیزینگ ایران است.

بهروز خالق ویردی به نمایندگی از سرمایه گذاری صدر تامین (رئیس هیات مدیره) و مهدی سامری به نمایندگی از شرکت توسعه کسب و کار سبا (نایب رئیس هیات مدیره) بیمه ملت انتخاب شدند.

عبدالرسول عطایی به نمایندگی از سرمایه گذاری اندیشه محوران و مسعود حجاریان به نمایندگی از سرمایه گذاری کیا مهستان از دیگر اعضای هیات مدیره بیمه هستند.
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: