کد خبر: 5547
تاریخ انتشار: 25 مرداد 1395 - 08:05
تعداد بازدید: 1294
نماینده مردم نجف آباد در تذکری به رئیس جمهور عنوان کرد: اخیرا رئیس بنیاد شهید سه نفر متهم را که ممنوع الخروج از کشور هستند را به عنوان هیات رئیسه بانک دی معرفی کرده است که باید این موضوع در اسرع وقت اصلاح شود.

به گزارش صنعت ما تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولین اجرایی کشور در جلسه علنی امروز مجلس (۲۴ مرداد ماه ۹۵) از سوی هیات رئیسه قرائت شد که این تذکرات به شرح زیر است:

جبار کوچکی نژاد نماینده مردم رشت در تذکری به وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی خواستار نظارت بیشتر بر داروهای خاص که مورد نیاز بیماران است شد.

عبدالله سامری نماینده مردم خرمشهر در تذکری به رئیس جمهور عنوان کرد: علت این همه اختلال و ایجاد رعب و وحشت در پروازهای آسمان چیست؟

نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در تذکری به وزیر نیرو خواستار جلوگیری از ورود فاضلاب و پساب صنعتی به دریاچه ارومیه شد.


فریدون احمدی نماینده مردم زنجان در تذکری به وزرای اقتصاد،‌کشور و دادگستری خواستار رسیدگی به شکایات و تعیین تکلیف سهامداران شرکت پدیده شاندیز شد.

نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در تذکری به وزیر کشور خواستار کمک به شهرداری‌های شهرهای با جمعیت کمتر از ۵۰ هزار نفر شد.

همایون هاشمی نماینده مردم میاندوآب در تذکری به وزیر علوم خواستار اصلاح عاجل تصمیم سازمان سنجش در خصوص تقسیمات مناطق علمی سه گانه شد.

سید قاسم جاسمی نماینده مردم کرمانشاه به وزیر کشور در مورد عدم توجه به توانمندی و قابلیت‌های فردی کارمندان دولت در استانداری‌ها و استفاده از فرمانداران مسئله دار که باعث نگرانی و ناراحتی مردم و نیروهای وفادار به انقلاب اسلامی شدند و لزوم توجه ویژه به امنیت پایدار در مناطق مرزی تذکر داد.


حشمت الله فلاحت پیشه نماینده مردم اسلام آباد غرب در تذکری به رئیس جمهور خواستار اقدام عاجل در خصوص افزایش حقوق بازنشستگان کشور با توجه به مشکلات معیشتی آنان شد.


روح‌الله بابایی صالح نماینده مردم بوئین زهرا به وزیر راه و شهرسازی در مورد عدم پاسخگویی مسئولین مربوطه نسبت به تاخیر در اکثر پروازهای داخلی شرکت‌های هواپیمایی کشور تذکر داد.


سردار سعیدی،‌نادر قاضی‌پور،‌شهاب نادری، اکبر رنجبرزاده نمایندگان، مبارکه،‌ ارومیه، اورامانات و اسدآباد در تذکری به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح کردند در آیین نامه رتبه بندی خبرنگاران تنظیم یک سویه مورد اعتراض این قشر است و خواستار تسریع در پیگیری بیمه خبرنگاران و امنیت شغلی آنان شدند.

بهروز بنیادی نماینده مردم کاشمر  در تذکری به وزیر امور خارجه خواستار تذکر به سفارتخانه‌های کشورهای خارجی در رعایت شان و منزلت مردم ایران در بحث صدور روادید شد و عنوان کرد: علت افزایش عوارض گمرکی صادراتی توسط کشور ترکمنستان به طور یکجانبه چیست؟

ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم نجف آباد در تذکری به رئیس جمهور عنوان کرد: اخیرا رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران حجت‌الاسلام شهیدی محلاتی در تاریخ ۹۵/۲۰/۵ سه نفر متهم را که ممنوع الخروج از کشور هستند را به عنوان هیات رئیسه بانک دی معرفی کرده است که باید این موضوع در اسرع وقت اصلاح شود.


محمود نگهبان سلامی نماینده مردم خواف به اتفاق ۱۹ نفر از اعضای فراکسیون اهل سنت مجلس از جمله محسن بیگلری،‌ عبدالکریم حسین‌زاده، جلیل رحیمی جهان آبادی، جلال محمودزاده، محمد قسیم عثمانی،‌رسول خضری،‌شهاب نادری،‌ قرجه طیار، منصور مرادی،‌ علی معیار محمدی، علی کرد، محمد باسط درازهی، علی محمد مرادی، شهرام کوسه قراوی، رامین نورقلی پور،‌ سید مهدی فرشادان، سید احسن علوی، نعیم امینی فرد و عبدالغفور ایران نژاد  در تذکری به وزیر ارشاد اسلامی خواستار دقت در پیشگیری از اهانت به بزرگان اهل سنت که اخیراً در برنامه دورهمی از شبکه سوم صدا و سیما پخش شده و خواستار برخورد جدی با عوامل تولید و مجری برنامه مذکور شدند.


حشمت الله فلاحت پیشه نماینده مردم اسلام آباد غرب خواستار توضیح در مورد ناامنی‌های اخیر در برخی از شهرستان‌های غرب استان کرمانشاه که با استفاده از سلاح گرم و در ملاءعام صورت می‌گیرد شد.


محمد جواد فتحی نماینده مردم تهران به رئیس جمهور ضرورت ارائه گزارش در خصوص میزان تحقق اهداف برنامه پنجم توسعه را متذکر شد.

فرهاد تجری نماینده مردم قصر شیرین به وزیر کشور به جهت عدم تأمین شهرهای غربی استان کرمانشاه پس از قتل‌های مسلحانه در سرپل ذهاب تذکر داد. /خبرگزاری بسیج

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: