کد خبر: 3165
تاریخ انتشار: 24 ارديبهشت 1395 - 12:41
تعداد بازدید: 914
صندوق سرمایه گذاری امید متعلق به بانک انصار نرخ 22 درصد سود را به مشتریان خود پیشنهاد می کند.
 به گزارش صنعت ما، اخبار بانک نوشت: علیرغم کاهش قابل ملاحظه نرخ سود سپرده های بانکی و تسهیلات در چند ماه اخیر اما هستند بانک ها یی که در قالب های دیگر اقدام به جذب منابع با نرخ های بالاتر می کنند. 

بانک انصار از جمله این بانک هاست که عملا پرداخت نرخ سود ۲۲ درصدی را در برخی شعب خود تبلیغ می کند. 

البته این نرخ سود ۲۲ درصد توسط صندوق سرمایه گذاری امید متعلق به این بانک پرداخت می شود و در قالب محصولات اصلی بانک نیست. 

صندوق های سرمایه گذاری از دیرباز وجود داشته اند اما در چند سال اخیر با توجه به کاهش قابل ملاحظه نرخ سود بانکی بیش از پیش نمایان شده اند. 

هر چند که برخی از بانکها اقدام به کاهش نرخ سود صندوق ها نیز کرده اند.

بانک ها و موسسات مالی واعتباری پس از کاهش نرخ سود که توسط بانک مرکزی و شورای پول و اعتباری به آنها ابلاغ شد در پی راهی برای جذب منابع و پرداخت سود بیشتر بودند. 

تاسیس صندوق های سرمایه گذاری و جذب منابع توسط بانک ها به عنوان شرکت مادر صندوق سرمایه گذاری ایده خوبی بود که بلافاصله بین اکثر بانک ها رواج پیدا کرد. 

چندی پیش مسئولان بانک مرکزی از اقدامات بانک ها در پرداخت سود های بالاتر از مصوبه در قالب صندوق های سرمایه گذاری انتقاد کرده بودند. 

البته بسیاری از بانک ها با این انتقاد بنرهای صندوق سرمایه گذاری با نرخ های بالا را جمع آوری کردند اما هستند بانک ها و شعباتی که به ندرت همچنان این نرخ را تبلیغ می کنند.البته این تبلیغ در این شهر نمی تواند در تمامی شعب بانک انصار و شهرهای دیگر باشد.

تصویر تبلیغ بانک انصار در فریدون کنار مازندران را در تصویر زیر مشاهده می کنید.

تبلیغ سود ۲۲درصدی صندوق سرمایه گذاری بانک انصار +عکس

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: