کد خبر: 2163
تاریخ انتشار: 14 فروردين 1395 - 21:31
تعداد بازدید: 669
قطعا حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات جای سرمایه‌گذاری و توسعه بیشتری دارد و ما طی این مدت سعی کردیم با سرمایه‌گذاری چهار هزار میلیارد تومانی بخش خصوصی را نیز تشویق به..
به گزارش صنعت ما، ایسنا نوشت: معاون برنامه‌ریزی وزارت ارتباطات از لزوم سرمایه‌گذاری 20 هزار میلیارد تومانی در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات تا پایان امسال خبر داد.
برات قنبری صبح امروز در مراسم دیدار نوروزی وزیر ارتباطات اعلام کرد: سال گذشته قرار بود بودجه این وزارتخانه 2500 میلیارد تومان باشد، اما از سوی خزانه در نهایت 1700 میلیارد تومان از این بودجه محقق شد.

وی ادامه داد: قطعا حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات جای سرمایه‌گذاری و توسعه بیشتری دارد و ما طی این مدت سعی کردیم با سرمایه‌گذاری چهار هزار میلیارد تومانی بخش خصوصی را نیز تشویق به 12 هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری کنیم که تا پایان امسال قرار است این رقم به 20 هزار میلیارد تومان برسد.

معاون برنامه‌ریزی وزارت ارتباطات همچنین با اشاره به در نظر گرفتن یکسال زمان بیشتر برای اجرای برنامه‌های پنجم توسعه عنوان کرد: در قالب برنامه ششم توسعه نیز پیش‌بینی‌ها بر آن است که 60 هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در این بخش صورت گیرد تا سهم ICT در اقتصاد کشور از 2.5 به چهار درصد ارتقاء پیدا کند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: