کد خبر: 1099
تاریخ انتشار: 27 بهمن 1394 - 10:49
تعداد بازدید: 724
دقایقی پیش ششمین دوره همایش فولاد و معدن با نگاهی به بازار با حضور بزرگان صنعت فولاد آغاز شد.
به گزارش صنعت ما، در ابتدای این گردهمایی محسن پروان، دبیر ششمین همایش فولاد و معدن اظهار کرد: بانگاهی به بازار فولاد و آینده می‌توان متوجعه شد این صنعت کلیدی در جهان را با چالش روبه رو شده است. زیرا عوامل تعیین کننده بازار مانند کاهش قیمت مواد معدنی و استراتژی بازار چین صنعت فولاد را دچار تحول کرده است.

از این رو همایش فولاد و معدن به این مسائل خواهد پرداخت و کمیته شورای سیاستگذاری فولاد این مسائب را دنبال می‌کرد.

او با اشاره به حضور پی‌تر مارکوس، مدیرعامل و موسسه ورلد استیل که این فعالیت خود را در بزرگ‌ترین بورس کالا شروع کرده است، گفت: در هیچ کجای دنیا نمی‌توان درباره بازار فولاد و استراتژی اژدهای زرد چینی صحبت کرد، زیرا بدون پیش بینی است. از آقای یانگ، قائم مقام انجمن آهن و فولاد چین دعوت کرده‌ایم تا آمارهای میزان صادرات و واردات چین به وقوع پیوسه را واکاوی کنند. همچنین دایانا کینچ، سردبیر پلاتس را دعوت کرده‌ایم تا ورورد تکنولوژی‌های جهان از بزرگان این صنعت در دنیا مانند دانیلی، ساراییه، پسکو، ایرتک و... دعوت کرده‌ایم.

او یادآور شد: کمیته راهبردی مسائل و چالش‌ها را پیگیری کرده و علیرضا بختیاری، مدیر مسوول روزنامه دنیای اقتصاد با همراهی رئیس هیات عامل ایمیدرو در انجام این امر میسر بوده است./اقتصاد نیوز
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر: