تازه‌هاي نفت و نیرو
آرشیو

آغاز جشنواره فروش محصولات سایپا با مدل 96 - بهمن 95

صنعت ما: به اطلاع متقاضیان محترم می‌رساند به مناسبت دهه مبارك فجر فروش استثنائی انواع محصولات شرکت سایپا ( جشنواره فجر سایپا ) از تاریخ ...

ویژه: 25 نماینده مجلس خواستار عدم تغییر یک معاون زنگنه شدند!

صنعت ما: اخیرا نامه ای به امضای 25 نماینده مجلس خطاب به وزیر نفت ارسال شده و در آن خواسته شده است تا معاون منابع انسانی وزیر نفت بر سر جای خویش باقی بماند!

خوش خبری به کارکنان قراردادی صنعت نفت/جزییات بهبود حقوق و اجرای ماده 10

صنعت ما: معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از تشکیل کمیته ساماندهی وضع کارکنان قراردادی وزارت نفت خبر داد و گفت: وضع حقوق و معیشت کارکنان قراردادی به زودی بهبود می‎یابد.
تاکید مدیران ارشد شرکت ملی نفت بر بهبود وضعیت نیروی انسانی در نفت
صنعت ما: توجه به سرمایه انسانی صنعت نفت به عنوان شرط اساسی تضمین توسعه و تولید، مهمترین موضوع مورد تاکید در نشست هم اندیشی مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران بود.
سخنان مدیرعامل NIOC درباب لزوم جوانگرایی در مدیریت صنعت نفت
صنعت ما:مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در مراسم تودیع و معارفه مدیران امور بین الملل بر ضرورت جوانگرایی در سطح مدیران شرکت تأکید کرد.
تاکید معاون مدیرعامل NIOC بر توجه روزافزون به دغدغه‎های پرسنل شرکت‎های عملیاتی
صنعت ما:معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور عملیات غیرصنعتی تاکید کرد: برای بررسی و حل مشکلات منابع انسانی ضرورت دارد به دغدغه های شرکت های عملیاتی توجه بیش از پیش شود.
از تعیین وضعیت استخدامی
صنعت ما: نمایندگان مردم در خانه ملت زمان تعیین تکلیف استخدامی کارگزاران بیمه محصولات کشاورزی و ناظرین در بانک کشاورزی یا صندوق بیمه محصولات کشاورزی را تا پایان سال دوم برنامه مشخص کردند.
انتصاب جديد در شركت ملي نفت ايران
صنعت ما: با حكم مديرعامل شركت ملي نفت ايران ، سرپرست مدیریت صادرات گاز ایران منصوب شد.
متولي جديد فروش نفت ایران کیست؟
صنعت ما: با حکم مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، ردای فروشنده نفت بر تن خشرو نشست.
ذهن من ریاضی مهندسی است/داخلمان خودمان را می‌کشد، بیرونمان دیگران را!/ 2فرزندم خارج از ايران اند
صنعت ما: زنگنه در برنامه امروز صبح سيما، مطالب جالبي را از زندگي شخصي، روحيات، خاطرات و مسير شغلي خود گفت.
معرفي دو كتاب در حوزه
صنعت ما: از سوي محققان و پژوهشگران صنعت نفت، دو كتاب در حوزه مشكلات و چالشهاي توليد به تازگي به زيور طبع آراسته شده است.
معاون مدیرعامل NIOC: تکریم نیروی انسانی، وظیفه مدیران صنعت نفت است
صنعت ما: معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت:نیروی انسانی، سرمایه اصلی صنعت نفت است و ارج نهادن به شان انسانی و پاسداشت از این سرمایه گرانقدر، ضامن توسعه همه جانبه این صنعت بنیادین خواهد بود.
خیال نفتی ها راحت شد/ سقف بازنشستگی از برنامه ششم حذف شد
صنعت ما: وزیر نفت با هدف صیانت از منابع انسانی تلاش‎های فراوان و رایزنی موثری با مجلس کرد که خوشبختانه نمایندگان نیز با توجه به اهمیت و حساسیت صنعت نفت، رای به حذف ماده یاد شده دادند.
2 انتصاب جديد در شركت ملي نفت ايران
صنعت ما: سرپرست جديد دفتر مديرعامل NIOC منصوب شد.
وزیر نیرو در دولت اصلاحات، معاون وزیر نفت شد
صنعت ما: بیژن زنگنه در حکمی حبیب الله بیطرف را به سمت معاون در امور مهندسی، پژوهش و فناوری منصوب کرد
تلاش برای بهبود وضع قراردادهای مدت موقت صنعت نفت+ صوت
صنعت ما:بیژن زنگنه درباره سیاست جدید وزارت نفت برای کارکنان این صنعت و تبدیل وضعیت قراردادها اظهار کرد: سیاستگذاری جدیدی نکردیم، تلاش می کنیم وضع کسانی را که مدت موقت هستند بهبود ببخشیم.
قول آزادگان را به توتال نداده‌ایم/ همه باید در مناقصه شرکت کنند
صنعت ما:وزیر نفت با بیان اینکه قول و قراری با توتال فرانسه برای واگذاری توسعه میدان نفتی آزادگان نگذاشته‌ایم، گفت: تمامی شرکت‌های خارجی باید برای توسعه میادین نفت و گاز در مناقصه شرکت کنند.
قدردانی خاص زنگنه از معاون چندین ساله +نامه
صنعت ما:«اکنون که به اصرار خودتان، به افتخار بازنشستگی نائل می‎شوید، جا دارد که از زحمات و خدمات ارزشمند جنابعالی در طول سالیان درازِ خدمت در صنعت نفت، بویژه در مدت عهده‎داری مسئولیت ...
به نمایندگی از 45000 نفتی خطاب به نمایندگان مجلس
صنعت ما:براستي چرا وقتی نوبت به ارج نهادن به عزت وکرامت انسانی همین نیروهاي خدوم و زحمتكش مي رسد مسئولان، رطوبت بالاي نود درصدي پارس جنوبي و دماي بالاي شصت درجه سانتيگراد محيط هاي عملياتي خوزستان را فراموش مي كنند
تغییرات بزرگ در وزارت نفت
صنعت ما: وزارت نفت اکنون و در آینده نزدیک تغییرات بزرگی را در راه دارد. از خداحافظی معاون زنگنه تا جایگزینی معاون نیروی انسانی و همچنین معاون پارلمانی
استراتژی زنگنه برای رفع نگرانی کارکنان صنعت نفت:
صنعت ما: معاون وزیر نفت با بیان این که استراتژی وزارت نفت برای رفع نگرانی کارکنان این صنعت درباره سقف پاداش پایان خدمت بازنشستگی «آرامش فعال» بود، گفت" تلاش اخیر وزیر نفت برای اخذ مجوز شورای حقوق و دستمزد برای پرداخت ضریب شایستگی به کارکنان در سال ٩٥ در ادامه همین استراتژی به نتیجه رسید.
سناریوهای تحقق درآمدهای نفتی در بودجه سال 96
صنعت ما:تجزيه، تحليل و ارزيابي عوامل كليدي چون میزان عرضه و تقاضا در بازار جهاني نفت همواره يكي از عناوین مهم مورد بحث بوده است. شناخت و بررسی درست اين عوامل براي دولت‌ها، توليد/ مصرف‌کننده‌ها، شرکت‌های ملي و بین‌المللی فعال در بازار جهاني از چالش‌های اساسي محسوب می‌گردد.
آخرين وضعيت فرايند خصوصي سازي شركت ملي حفاري ايران
صنعت ما:وی با اشاره به خروج شرکت ملی حفاری از فهرست خصوصی سازی افزود: امیدواریم شرکت ملی حفاری ایران از فرصت بوجود آمده پیش از گذشته برای افزایش توانمندی های خود در این صنعت استفاده کند.
آرشیو