تازه‌هاي نفت و نیرو
آرشیو

منظور وزير نفت درباره تربيت نيروي انساني در دانشگاه ها براي صاحب فناوري شدن چيست؟!

حال سوال اين است كه صدها فارغ التحصيل نفتي در مقاطع ليسانس، فوق و دكترا از دانشگاه هاي خوب در كشور يافت ميشوند كه ظرفيت كار و اشتغال برايشان فراهم نيست...

طرح های حمایتی با رویکرد توسعه رفاه کارکنان نفت اجرایی می شود

صنعت ما: رئیس روابط کار و مددکاری شرکت ملی نفت ایران اجرایی کردن طرخ های حمایتی با رویکرد نوسعه رفاه برای کارکنان و خانواده های آنها را از مهمترین اولویت های این امور برشمرد.

بررسی شیوه کسب و کار کمپانی نفتی شل

صنعت ما: شل کمپانی نفتی است که در ایالات متحده واقع شده و زیرمجموعه کمپانی نفت و گاز هلندی-بریتانیایی رویال داچ شل است. رویال داچ شل ...
توهم سعودی‌ها در مورد ارزش شرکت نفتی آرامکو
صنعت ما: در حالی که عربستان برای فروش 5 درصد سهام شرکت آرامکو آماده می شود تحلیلگران ارزش واقعی این شرکت را یک چهارم 2 تریلیون دلاری ...
جزییات ١١ میدان گازی،٢ مخزن گازی جدید،١٠ میدان نفتی و ٢ مخزن نفتی جدید تازه کشف شده
صنعت ما:مدیر اکتشاف شرکت ملی نفت ایران از کشف ٣٠ میلیارد بشکه ذخایر درجای هیدروکربور مایع و ١٢٨ تریلیون فوت مکعب ذخایر گاز درجا از ابتدای برنامه پنجم توسعه تاکنون خبر داد.
صدور اولین محموله نفت خام صادراتی پس از پیروزی انقلاب+تصاوير
صنعت ما: اولین محموله صادراتی نفت ایران توسط کشتی ژاپنی با ظرفیت ٢١٢ هزار تن در تاریخ ١٤ اسفند ١٣٥٧ در جزیره خارگ بارگیری و صادر شد.
آمار دقیق ذخایر هیدروکربوری ایران اعلام شد
صنعت ما: شرکت ملی نفت آخرین امار ذخایر هیدروکربوری ایران را اعلام کرد. بنابر اعلام مجموع ذخایر ...
آمار قابل تامل از اعتبارات و هزینه کرد پژوهش وفناوری 4 شرکت اصلی وزارت نفت
از سوی معاون پژوهش زنگنه مطرح شد:
صنعت ما: وی به توضیحاتی درباره روند اعتبارات تحقیق و توسعه در کشورها پرداخت و گفت: سهم تحقیق و توسعه در تولید ناخالص داخلی ایران تنها حدود ٨ دهم درصد است.
3 بازیگر عمده در بخش بالادستی نفت ایران بروایت مدیر نفتی
معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت عنوان کرد: تعامل دولت و بخش خصوصی در اجرای الگوی جدید قراردادهای نفتی
ویژه: 25 نماینده مجلس خواستار عدم تغییر یک معاون زنگنه شدند!
صنعت ما: اخیرا نامه ای به امضای 25 نماینده مجلس خطاب به وزیر نفت ارسال شده و در آن خواسته شده است تا معاون منابع انسانی وزیر نفت بر سر جای خویش باقی بماند!
درخواست يك مدير عامل عملياتي نفت درباره بهبود شرایط شغلی نیروهای قراردادی نفت
صنعت ما:مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‎خیز جنوب، افزایش انگیزه سرمایه انسانی این شرکت را بسیار حائز اهمیت خواند و بر ضرورت بهبود شرایط شغلی کارکنان قرارداد مدت موقت صنعت نفت تاکید کرد.
خوش خبری به کارکنان قراردادی صنعت نفت/جزییات بهبود حقوق و اجرای ماده 10
صنعت ما: معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران از تشکیل کمیته ساماندهی وضع کارکنان قراردادی وزارت نفت خبر داد و گفت: وضع حقوق و معیشت کارکنان قراردادی به زودی بهبود می‎یابد.
مهم: 13 حكم جداگانه امروز زنگنه
صنعت ما: وزير نفت در احكام جداگانه کارگروه تشخیص عدم مغایرت مصوبات شرکت نفت با مقررات وزارت نفت و همچنين هيئت مديره بهينه سازي سوخت را منصوب كرد
11 تغییر و انتصاب نفتی طی روزهای اخیر
صنعت ما:طی روزهای اخیر مجموعه نفت شاهد تغییراتی اعم از انتصاب جدید، عزل و جایگزین مدیر بازنشسته بوده است.
زنگنه پس از اتمام وزارتش چه میکند؟
صنعت ما: زنگنه وزیر نفت، دارای کرسی تدریس در یک دانشگاه غیر نفتی و همچنین عضو هیئت علمی این دانشگاه در رتبه مربی بوده اما قرار است زین پس فعالیتهای علمی اش بیشتر به حوزه های تخصصی نفتی معطوف شود.
(درخواستمان را پس میگیریم) این جمله ایست که پس از یک اتفاق مهم در مجلس و طی یک هفته گذشته در بخشهای اداری شرکتهای زیر مجموعه نفت درحال شنیده شدن است.
تاکید مدیران ارشد شرکت ملی نفت بر بهبود وضعیت نیروی انسانی در نفت
صنعت ما: توجه به سرمایه انسانی صنعت نفت به عنوان شرط اساسی تضمین توسعه و تولید، مهمترین موضوع مورد تاکید در نشست هم اندیشی مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران بود.
متن نامه معاون مدیرعامل NIOC به معاون زنگنه و توشیح آن +تصویر
صنعت ما: معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در نامه ای که چهار روز پیش به معاون نیروی انسانی وزیر نفت نوشته است در خواست اجرای ماده 10 را بیان کرده است...
سخنان مدیرعامل NIOC درباب لزوم جوانگرایی در مدیریت صنعت نفت
صنعت ما:مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در مراسم تودیع و معارفه مدیران امور بین الملل بر ضرورت جوانگرایی در سطح مدیران شرکت تأکید کرد.
تاکید معاون مدیرعامل NIOC بر توجه روزافزون به دغدغه‎های پرسنل شرکت‎های عملیاتی
صنعت ما:معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران در امور عملیات غیرصنعتی تاکید کرد: برای بررسی و حل مشکلات منابع انسانی ضرورت دارد به دغدغه های شرکت های عملیاتی توجه بیش از پیش شود.
از تعیین وضعیت استخدامی
صنعت ما: نمایندگان مردم در خانه ملت زمان تعیین تکلیف استخدامی کارگزاران بیمه محصولات کشاورزی و ناظرین در بانک کشاورزی یا صندوق بیمه محصولات کشاورزی را تا پایان سال دوم برنامه مشخص کردند.
انتصاب جديد در شركت ملي نفت ايران
صنعت ما: با حكم مديرعامل شركت ملي نفت ايران ، سرپرست مدیریت صادرات گاز ایران منصوب شد.
متولي جديد فروش نفت ایران کیست؟
صنعت ما: با حکم مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، ردای فروشنده نفت بر تن خشرو نشست.
آرشیو